Pronájem kancelářských prostor

Pronájem kancelářských prostor

Kanceláře na míru

Zvolte pro svoji firmu podnikatelské prostory u jižního vjezdu do Brna. Tato strategická poloha Vám zpříjemní časté cestování a klientům naopak usnadní cestu k Vám. Pronájem kancelářských prostor ve VIENNA POINT je vhodným řešením pro společnosti, které potřebují být v nepřetržitém kontaktu se svými klienty a obchodními partnery. 

Nabízíme kanceláře a laboratoře k pronájmu, které jsou v rámci každého patra flexibilně dělitelné na jednotky od 100 m² do 1000 m². Na základě předchozí domluvy Vám vyjdeme vstříc při úpravách dispozic zvoleného prostoru. Záleží jen na Vás, jak velká a členitá bude Vaše nová kancelář.
 

Samozřejmou součástí pronajímaných budov je vstupní lobby s recepcí, non-stop přístup, bezpečnostní služba 24 hodin denně, kamerový systém, výtahy, rozvod optických kabelu O2 a T.Mobile, klimatizace a vzduchotechnika. 

Při pronájmu kanceláří v Brně v areálu VIENNA POINT šetříte náklady i životní prostředí. Budova VIENNA POINT 2 spadá dle tabulky kategorií energetického štítku na stupeň A, což znamená, že jde o velmi úspornou budovu.

Kontaktujte nás
Parkování

Dostatek krytých i otevřených parkovacích míst.

Ostraha

Dbáme na bezpečnost svých klientů.

Restaurace

Na oběd to budete mít jen pár kroků.

100 - 6000 m2  /  1000 m2 na patro

Přizpůsobte dispozice kanceláří potřebám Vašeho podnikání. Vytvořte si open space, oddělená pracoviště nebo soukromé kanceláře. Přesvědčte se, že ve VIENNA POINT může mít sídlo  každá firma, která má vlastní představu o svém zázemí.

Zasedačka - Zasedačka Open space - Open space
Call centrum

Call centrum

stáhnout PDF
IT firma

IT firma

stáhnout PDF
Právnická firma

Právnická firma

stáhnout PDF

Kde nás najdete?

Vienna Point nabízí moderní kancelářské prostory ve vzdálenosti pouhých 900 metrů od dálniční křižovatky D1 a R52 (D1 exit 194A). Dostupnost do centra Brna je 5-10 minut jízdy autem. Přímo před budovou je navíc zastávka tramvaje, jejíž dojezd do centra činí necelých 15 minut.

D1 EXIT 194 A
0,5 km
Letiště Brno
10 km
Centrum města
5 min
Kampus MUNI
5 min

Kontaktujte nás


 Security code

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

VIENNA POINT a.s., Vídeňská 119, 619 00 Brno, Czech Republic

IČO: 26229269, společnost zapsána v OR vedeným Krajským soudem v Brně, spisová značka B 3433


+420 547 137 605 / info@viennapoint.cz

GDPR | Responzivní web PUXdesign