Laboratoře

Laboratoře

Příznivé podmínky pro výzkum

Laboratoře k pronájmu v parku VIENNA POINT představují špičkovou infrastrukturu pro rozvoj vědecko-výzkumné činnosti. Nabízíme pronájem moderních laboratoří o celkové výměře 2 000 m². Díky širokému zázemí všech našich budov na Vídeňské ulici budete mít k dispozici vše, co ke své práci potřebujete.

Budova VIENNA POINT 2 disponuje všemi prostředky nutnými k zajištění bezproblémového chodu specifického pracoviště, jakým je laboratoř. Nabízíme non-stop kontrolu bezpečnostní služby, kamerový systém, recepci, výtahy a parkování s kapacitou 500 míst. 

Laboratoře, kanceláře a technologické prostory jsou certifikovány podle nejnovějších standardů a představují špičkovou infrastrukturu pro rozvoj vědecko-výzkumné nebo podnikatelské činnosti. Zaměřujeme se na poskytování služeb start up-, spin off-, malým a středním firmám s inovačním potenciálem. Rozvíjíme partnerství s institucemi EU, soukromými společnostmi, veřejným sektorem, výzkumnými týmy, technologickými parky, univerzitami a nadnárodními korporacemi.

Společnost VIENNA POINT a.s. představila své výzkumné a vývojové aktivity z oblasti průmyslové diagnostiky v rámci konference Vize v automatizaci. Zaměřujeme se zejména na aplikaci integrovaných diagnostických a expertních systémů při zvyšování úspornosti, přesnosti a stability vybraných technologických procesů a celých provozů.

Kontaktujte nás
Spolupráce s VŠVazba na zázemí partnerských univerzit.
Inteligentní budovaObjekt úsporně hospodaří se zdroji energie.
OstrahaNepřetržitý dohled nad budovou.

 
Zasedačka - Zasedačka Open space - Open space
Vědecko-technologický park VIENNA POINT se nachází na strategicky výhodném místě na ulici Vídeňská. Skvělé napojení na nedaleké dálniční uzly, blízké propojení s centrem města a lokalita v podniktelsky atraktivní lokalitě z tohoto pronájmu činí zajímavý prostor pro sídlo laboratoře nebo celé firmy. Výhodou je i rychlá dostupnost ke Kampusu Masarykovy univerzity. 
D1 EXIT 194 A
0,5 km
Letiště Brno
10 km
Centrum města
5 min
Kampus MUNI
5 min

Kontaktujte nás


 Security code

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

VIENNA POINT a.s., Vídeňská 119, 619 00 Brno, Czech Republic

IČO: 26229269, společnost zapsána v OR vedeným Krajským soudem v Brně, spisová značka B 3433


+420 547 137 605 / info@viennapoint.cz

Čerpání dotací EU | GDPR | Responzivní web PUXdesign