Pronájem kancelářských prostor

Pronájem kancelářských prostor

Nabízíme skvělou polohu pro sídlo Vaší firmy v centru podnikatelské zóny města Brna. Kanceláře k pronájmu se hodí například pro firmy podnikající v oblasti vývoje a výzkumu, IT, call center, share serviced center, back office, telekomunikačních služeb či biotechnologií.
Technologické prostory

Technologické prostory

Pronájem technologických prostorů v lokalitě Vídeňské ulice je ideálním řešením pro společnosti, které potřebují být v neustálém spojení se svými dodavateli a odběrateli.
Podnikatelský inkubátor

Podnikatelský inkubátor

Jedním z podstatných pilířů úspěšného podnikání je moderní a kvalitní zázemí. Podnikatelský inkubátor nabízí své prostory k pronájmu všem perspektivním společnostem, start up firmám a spin off subjektům.
Laboratoře

Laboratoře

Poskytujeme komplexní služby spojené s pronájmem laboratoří a jejich zázemím. Pracujte v technologicko-vědeckém parku a rozšiřte možnosti spolupráce s veřejnými institucemi, vysokými školami a soukromými firmami.

Kde nás najdete?

Technologický park VIENNA POINT svým umístěním na hlavní třídě Brno-Vídeň nabízí výborné dopravní napojení na dálniční uzel D1 EXIT 194 A a začátek dálnice D2. V dojezdové vzdálenosti se nachází mezinárodní letiště Brno-Tuřany, centrum města a také Kampus Masarykovy univerzity. VIENNA POINT je navíc v přímém spojení se sítí městské hromadné dopravy města Brna.
Rezervuj si místo ihned
D1 EXIT 194 A
0,5 km
Letiště Brno
10 km
Centrum města
5 min
Kampus MUNI
5 min

O nás

Poskytujeme k užívání více než 40 000 m² podnikatelské plochy

Společnost VIENNA POINT a.s. působí v oblasti pronájmu a provozu moderních administrativních a technologických prostor od roku 2000. Technologický park VIENNA POINT patří k předním poskytovatelům těchto služeb v Brně. V srdci parku je umístěna 16ti podlažní budova VIENNA POINT 2, která se svým energetickým štítkem „A“ patří k nejúspornějším objektům tohoto typu v České republice. 

Dokumenty

Kancelářské a technologické budovy stojí v atraktivní podnikatelské lokalitě na ulici Vídeňská v blízkosti centra města a u výjezdu směrem na Prahu, Bratislavu a Vídeň. 

V technologickém parku VIENNA POINT je zajištěno zázemí v podobě restaurace, kantýny, kavárny a sdílených konferenčních místností. Naši klienti mohou využívat centrálních služeb, jako je recepce, bezpečnostní služba nebo úklid. K dispozici je více než 500 krytých i volných parkovacích míst v bezprostřední blízkosti budov.

Kanceláře kategorie A se nacházejí v nových budovách VIENNA POINT 1 a VIENNA POINT 2 Administrativní plochy typu open space je možno upravit podle potřeb nájemců a vytvořit tak společný prostor nebo oddělené kanceláře. 
 

Čerpání dotací eu 

Kontaktujte nás


 Security code

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

VIENNA POINT a.s., Vídeňská 119, 619 00 Brno, Czech Republic

IČO: 26229269, společnost zapsána v OR vedeným Krajským soudem v Brně, spisová značka B 3433


+420 547 137 605 / info@viennapoint.cz

Čerpání dotací EU | GDPR | Responzivní web PUXdesign